Leonora publikon foto, do t’iu befasojë me grimin dhe stilin e flokëve

Ajo është një prej këngëtareve më të njohura kosovare.

Leonora Jakupi është shumë e pëlqyer si për karrierën e saj si këngëtare ashtu edhe për paraqitjet e saj.

Ajo është përherë në qendër të edieve rozë dhe publikut.

Sot, Leonora ka publikuar një pamje në të cilën shihet tek frizerja dhe ka rregulluar flokët shumë bukur.

Gjithashtu edhe grimi i thjeshtë po i rri shumë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE