Leposaviq: Gruaja kultivon lëndë narkotike, kapet nga Policia

Të enjten rreth orës 08:30 në fshatin Vitanoviç të Leposaviqit një gruaje kosovare i janë gjetur rreth 78 bimë të kultivuara narkotike të llojit kanabis.

E njëjta është intervistuar dhe me venim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

SHPËRNDAJE