Liberta Spahiu argëton ndjekësit me këtë video

Si të gjithë ne edhe moderatorja Liberta Spahiu është vetizoluar dhe nga aty po ndan me fansat momente qesharake.


Ajo po e shfytëzon profilin e saj në Instagram për të postuar shumë gjëra, në mesin e së cilëve janë edhe prapskenat e xhirimeve të emisionit të saj “Prive”.

Gjithmonë e kuruar deri në detajin më të vogël, shfaqet e përkryer para kamerave, mirëpo po shumë pak e dinë se si kalojnë xhirime të cilat në ekran duken pa asnjë gabim.

Shumë njekës i kanë komentuar pozitivisht Libertën, ku disa nga komentet kanë qenë që ajo të postoj herë pas here video të tilla

SHPËRNDAJE