Linda Halimi me poza joshëse në vaskë

Linda Halimi vazhdon t’i mbajë fansat e saj të informuar për të rejat rreth saj, me anë të imazheve që i sjell në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka realizuar disa fotografi nga dushi, në të cilat u shfaq tejet atraktive, e veshur me bluzë vjollcë.

Linda kishte vendosur grim në fytyrë dhe i kishte rregulluar fotot, teksa mori poza të ‘nxehta’ në vaskë.

“I dashur te pres ne Banje,