Linda Morina i del në mbrojtje Feros: Ai është geng geng, unë jam tenk tenk

Një kohë të gjatë nuk u shfaq në rrjete sociale me dedikimet e saj të ‘veçanta’ lidhur me zhvillimet e fundit.

Por, Linda Morina duket se është rikthyer fuqishëm.

I këndoi lirimit të Shefqet Krasniqit, i këndoi edhe Qeverisë Haradinaj për kalimin e Demarkacionit, për të vazhduar me dedikimin që e pati për Policinë e Kosovës pas arrestimit të Marko Gjuriqit.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Linda nuk qëndroi indiferente as ndaj zhvillimeve të fundit me reperin Fero, i cili u rrah, e më pas edhe u burgos.

Ajo i ka dalë në mbrojtje reperit, ndërsa armiqve të tij u përçoi mesazh që të mos e ‘ngucin’ atë.

Dëgjojeni videon:

mos ma ngucni feron oshte nje reper i mire fero oshte gen geng une jam tenk tenk

mos ma ngucni feron oshte nje reper i mire fero oshte gen geng une jam tenk tenk

Publié par Linda Morina Offishëll sur mercredi 28 mars 2018

SHPËRNDAJE