Linda Rei thyen çdo kufi, filmon veten duke u larë në dush

Prej kohësh nuk është shfaqur në ekranet shqiptare, por ajo vetë si personazh ka qenë gjithmonë protagoniste e polemikave të mëdha.

Bëhet fjalë për Linda Rein, e cila rrëmbeu vëmendjen e çdo shqiptari me historinë e saj e kthimit në transgjinore dhe më pas në femër.

Fotot dhe video e nxehta që publikon në Instagramin e saj, kthehen në kryefjalën e mediave rozë.

Duke ekspozuar pak më shumë se format trupore, artistja e makijazhit ka publikuar një foto nga dushi duke u filmuar se si lahet duke i lënë komentuesit të shastisur.

SHPËRNDAJE