Në videoklipin e ri Jennifer Lopez do t’ju le pa fjalë

JLo së bashku me Cardi B dhe DJ Khaled i kanë lëvizur kufijtë e luksit dhe jetës ekstravagante në videon e ri të këngës Dinero.

Jennifer duket gjithmonë seksi kudo që shfaqet, pro një numër i madh i komenteve kanë ardhur edhe për videon e re të saj, transmeton gazetametro.net

Më plotë meritë, këngëtarja shumë herë është shpallur si femra më seksi në botë./gazetametro.net

SHPËRNDAJE