Lola ka dalur me vajzën e saj, kaq bukur po duken nënë e bijë

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo ëstë gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Lola është një nënë shumë e përkushtuar por krahas kësaj ajo përkujdeset shumë që gjithmonë të paraqitet plot stil dhe tërheqëse.

Sot ajo ka publikuar një foto me vajzën e saj, ku të dyja po duken tejet bukur.

SHPËRNDAJE