Lola nuk e duron izolimin, shikoni ku ka shkuar!

Koronavirusi tashmë është bërë një shqetësim global.

Ky virus ka marrë jetën e mijëra njerëzve dhe shumë të tjerë janë të infektuar, përcjell ORAinfo.

Tashmë edhe në Kosovë janë konfirmuar 20 raste.

E qytetarët kanë marrë masat e vetizolimit për të parandaluar infektimin.

Mirëpo gruaja e Daut Haradinajt, Lola, duket se nuk po e duron izolimin dhe ka dalë në Gërmi për ta shijuar kohën e mirë me diell.