Lola rregullohet si një zonjë e rëndë, për ku është nisur kështu

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo ëstë gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj, përcjell ORAinfo.

Lola është një nënë shumë e përkushtuar por krahas kësaj ajo përkujdeset shumë që gjithmonë të paraqitet plot stil dhe tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë në mbrëmje e me këtë pamje duket se dota lë pa fjalë Dautin.

SHPËRNDAJE