Lola vishet në fustan të shkurtër, e me këtë pozë do ta bëjë Dautin xheloz

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj me shumë stil.

Lola ecë gjithmonë një hap me modën dhe veshjet e saj i kanë lakmi të gjitha vajzat.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale Lola sot ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë një pozë provokuese e që do ta bëjë Dautin shumë xheloz./ORAinfo/

SHPËRNDAJE