Lolita publikon foton më të ëmbël të Besnikut me vajzën, do t’ua ‘shkri’ zemrat

Besnik Qaka është ndër këngëtaret me të dashur për publikun.

Ai shquhet për këngët e tij të suksesshme si dhe për vokalin e veҫantë, shkruan ORAinfo.

U martuar pak kohë më parë me bukuroshen nga Peja, Lolita të cilën bën një dasmë të madhe dhe tashmë do të bëhen edhe prindër.

Lolita është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet Besniku me vajzën e tij.

Të dy po duken shumë të ëmbël./ORAinfo/