Lorik Cana: I madhi Zot i ruajt besimtarët dhe ata që sakrifikojnë në emër të Zotit

Sot të gjithë besimtarët e besimit mysliman kremtojnë festën e Kurban Bajramit.

Urimet për këtë festë nuk kanë munguar nga njerëz që të të gjitha fushave.

Ka qenë edhe ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana ai i cili ka uruar më të mirat për këtë festë.

”Urime festa e Kurban Bajramit!!! I MADHI ZOT rujt besimëtarët dhe ata që sakrifikojnë në emër të ZOTIT ë” ka shkruar ai, në një postim në “Instagram”.

SHPËRNDAJE