Lot e mërzi e madhe, momenti kur i jepet lamtumira e fundit Besimit, i cili ndërroi jetë në aksidentin me autobus

Mijëra bashkevendas, miq dhe dashamirë me lutje u ndanë dje përjetësisht nga Besim Kamberi nga Senokosi, që humbi jetën në tragjedine e aksidentit tragji të autobusit, transmeton Gazeta NewBorn.

Per ta shikuar videon kliko ketu

SHPËRNDAJE