Luana del në mbrëmje, por dehet bëhet ‘rrotë’, kështu nuk e kemi parë kurrë

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative

Luana vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

……………………………………………………………………………………………………………..
Balerina shqiptare shokon me videon e fundit, ja në cilën pjesë të ndjeshme e prek qeni i saj

……………………………………………………………………………………………………………..

Por për dallim prej ditëve tjera, mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku shihej në gjendje të keqe.

Luana duket më sy gjysmë të mbyllur dhe flokët që i kanë shkuar shtrembër në një foto qesharake si kurrë më parë në gjendje të dehur.

“Shumë verë” – ka shkruar moderatorja mbi foton e postuar në Instastory. ORAinfo/

SHPËRNDAJE