Luana e ‘kall’ rrjetin e veshur vetëm me bikini…

Emri i saj është ndër më të komentuarit dhe ndiqet në çdo hap që bën.

Luana Vjollca, moderatorja e njohur shqiptare, vazhdon të komentohet tej mase për linjat, me të cilat lë në hije shumë femra.

Edhe kësaj here, nga pushimet ka ndarë një imazh, i cili padyshim po pëlqehet dhe komentohet pa fund nga fansat e Luanës.

Image

SHPËRNDAJE