Luana më seksi se kurrë në paraqitjen e fundit, ngrit akoma më shumë temperaturat

Luana Vjollca i ka habitur të gjithë me pozën në bikini.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është akuzuar shpesh për përdorimin e fotoshopit.

Madje flitej se nën fustanet e saj ku i theksonin format trupore ajo vishte diçka për tu dukur e tillë, mirëpo Luana i ka habitur të gjithë me foton e fundit.

Moderatorja ka pozuar në bikini dhe i ka falënderuar të gjithë ata që i qëndrojnë pranë, ata që e pëlqejnë dhe nuk e pëlqejnë.

“Faleminderit të gjitheve per secilin koment, dashni, like e dislike! Ju du 💜”, ka shkruar këngëtarja.

View this post on Instagram

Just double checking 🥇

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

SHPËRNDAJE