Luana ‘ndez’ rrjetin

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur nga Shqipëria.

Ajo është tejet e komentuar sidomos për paraqitjet dhe për linjat e saj në top formë.

Luana është shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas aktiviteteve të saj në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në të shkurta, e me këtë pamje ka mahnitur fansat./ORAinfo/

SHPËRNDAJE