Luana shfaqet komplet pa… (FOTO)

Luana Vjollca duket seksi në foton e fundit.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, nuk e ka ndërmend që ti ndaloj pozat provokuese.

Duke treguar format trupore, e herë-herë tejet natyrale, Luana është shndërruar në emrat më të komentuar në mediat rozë

E tillë u paraqit edhe në imazhin e fundit të postuar në Instagram.Sa i përket jetës private ajo ka qenë gjithmonë e rezervuar.

Ani pse publiku di për lidhjen e saj të dashurisë, Luana nuk ka publikuar deri më tani as edhe një foto me personin e saj të zemrës.Ndryshe mbetet ndër femrat më të dashura për publikun sidomos gjininë mashkullore.

SHPËRNDAJE