Luana vishet me një fustan të ngushtë e të hapur, do ta ‘çmend’ Krenarin sonte

Edhe një imazh joshës nga Luana Vjollca.

Luana Vjollca është emër shumë i pranishëm në titujt rozë.

Moderatorja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale, ku mban ndjekësit e saj të informuar për çdo të re rreth saj, lajmi.

Së fundmi ajo ka ndarë një fotografi tejet joshëse, ku vë në pah linajt e saj.

kënga e saj e fundit titullohet ‘Sonte’ dhe është në bashkëpunim me Danin, projekt ky që po pëlqehet mjaft nga publiku.

SHPËRNDAJE