Luana vjen në Prishtinë, por i ndodhi e papritura

Ajo është një prej moderatoreve dhe këngëtareve më tërheqëse në Kosovë e Shqipëri.

Është fjala për Luana Vjollcën që po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer për publikun,shkruan ORAinfo.

Luana është gjithmonë e përfolur në publik e medie rozë.

Së fundi ajo ka ardhë në Kosovë, e aty u prit nga fanset të cilat duket se e kanë emocionuar shumë Luanën.

VIDEO

SHPËRNDAJE