Luana Vjollca do t’iu shkrijë me videon e sapo publikuar

Prezantuesja dhe këngëtarja seski nga Shqipëria, Luana Vjollca këtë vit ka pasur shkëlqimin e saj në çdo aspekt.

Ajo ka qenë si kurrë më parë afër fansave të saj të shumtë

Me emisione, projekte muzikor e koncerte ajo ka qenë tejet aktive, por edhe e suksesshme. Luana pothuajes çdo ditë ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese.

Se fundmi Luana ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me të bardha, kaq joshëse shfaqet ajo. Do t’i shkrijë meshkujt…

https://www.instagram.com/p/Bm5iVdpnzX7/?hl=en&taken-by=luanavjollca