Luana Vjollca elektrizon fansat, shikoni çfarë ndodh në koncertin e saj

Luana Vjollca dukshëm nuk po di të ndalet.

Dy këngët e saj të fundit kanë ngritur në këmbë publikun  e saj në Ferizaj.

Fansat e luanës nuk kanë lënë pa publikuar video ku shfaqet Luana në kulmin e saj në skenë.

……………………………………………………………………………………………………………..
Fansja ia gjuan Ledrit jelekët në skenë, ky shokon me komentin që i bën

……………………………………………………………………………………………………………..

Ajo është parë të  këndojë dhe të kërcejë në performancën e saj  aq sa ka elektrizuar sallën. /Gazeta Express/

uffff😍🔥🔥 @luanavjollca #LuanaTor

A post shared by Luana (@diellzaluana) on

Dashuriiia😍😍 @luanavjollca #LuanaTor

A post shared by Luana (@diellzaluana) on

SHPËRNDAJE