Luana Vjollca tmerrësisht ‘përvëluese’(FOTO)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është njëra nder femrat më hot të estradës tonë, ajo me çdo paraqitje komentohet shumë.

Duke qenë një femër tejet atraktive ajo gjithnjë përflitet për dukjen e saj.

Në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku ajo është e veshur me ngjyrë të zezë, por që gjoksi i saj merr vëmendjen më të madhe. (Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

SHPËRNDAJE