Luana Vjollca tregon format super seksi dhe provokuese (Foto)

Luana Vjollca është njëra nga prezantueset më të njohura shqiptare, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket shumë provokuese dhe seksi veshur me pantallona të ngushtë ngjyrë lëkure.

Nga këto imazhe shohim se Luana është në Itali përkatësisht në Gjenovë.

“Me të gjitha dritat e qytetit ndezur” ka shkruar Luana./Indeksonline/

SHPËRNDAJE