Lulja bëhet gati për dasmë, por ia huq me këtë grim

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për dasmë, mirëpo gjithë vëmendjen mori grimi i saj jo ashtu siç jemi mësuar ta shohim.

SHPËRNDAJE