Majlinda ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket tejet bukur.