Majlinda shfaqet me bikine, ja çka ka humbur Majku

Lidhja e tyre ka qenë shumë e komentuar.

Romanca, djali dhe ndarja e Majkut me Majlindën ishin temat që u komentuan tash e sa vite.

Bukuroshja kosovare ka hedhur një fotografi në Instagram, të bërë para një viti, kur ishte në plazh bashkë me djalin e saj Roanin.

E veshur veç me bikine, ajo i tregoi edhe njëherë Majkut se çka ka humbur.