Majlinda veshi Roanin kaq me stil, por ky detaj ka marrë vëmendjen e të gjithëve

Majlinda Zeka u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe tani ëhstë po aq e njohur sa ai.

Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale dhe janë fotot e Roanit ato që e dominojnë profiling e saj në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto të Roanit ku ndonëse e ka veshur atë me plot stil, poza e tij ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE