Majlinda vishet në dimi e dallam, ja si duket ajo si nuse

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston imazhe të jetës së saj dhe të djalit të saj.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku shihet e veshur në veshje nusërie dhe që duket aq bukur sa do t’ia kanë zili shumë nuse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE