Manchester United bën ‘çmendurinë’, kalon në epërsi ndaj Cityt (Video)

Skuadra e Manchester United ka rikthyer rezultatin ndaj Cityt nga 2-0 në 2-3.

Golin e tretë për Manchester United e shënoi Chris Smalling në minutën e 70’të të takimit.

Ja goli i mbrojtësit:(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje )

SHPËRNDAJE