Marre: Afrona ia pamundëson Bleros të bëhet romantik, se lejon ta puthë në ballë

Blero dhe Afrona sot i kanë japur fund bashkëjetesës.

Çifti i shumëpërfolur i shoubizit sot janë martuar pas disa viteve lidhjeje, shkruan Reporteri.net

Ata kanë zgjedhur plazhin e Shëngjinit për ta kurorëzuar ditën më të lumtur të jetës së tyre.

Megjithatë, kjo ditë nuk ka kaluar pa momente qesharake dhe gafa të vogla.

Në momentin që ata u shpallën çift, Blero e puthi afronën disa herë në buzë, por ajo nuk e lejoi ta puthte në ballë.

Arsyeja mund të ketë qenë për shkak buzëve të Bleros që mund të jenë bërë më buzëkuq pas shkëmbimit të puthjeve me Afronën.

SHPËRNDAJE