‘Martohen’ Dardan Molliqaj dhe Shpend Ahmeti, ja çka po ndodh në rrjetet sociale

Përplasjet e fundit në subjektin politik Vetëvendosje, kanë mjaftuar që disa persona të krijojnë foto-montazha me personalitet e VV-së.

Një fotografi e cila është duke qarkulluar në internet, është Shpend Ahmeti kryetari i Prishtinës i cili ditë më parë ka dhënë dorëheqje nga Vetëvendosje, së bashku me të dorëhequrin tjetër të VV-së Dardan Molliqajn.

Në këtë fotografi që të dy janë në rolin e një çifti të sapo martuar, Molliqaj i veshur në kostumin e dhëndërrit, ndërsa Ahmeti sikur një nuse.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Shikoni fotografinë:

SHPËRNDAJE