Martohet Adea Pula, po ‘shkëlqen’ me fustan nusërie

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto e veshur me një fustan, i cili po duket si i nusërisë.

A thua po bëhet gati Adea për martesë!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE