Masat e reja anti-Covid-19, Zemaj nesër mban takim virtual me kryetarët e komunave

Zemaj nesër do të mbajë takim virtual me kryetarët e komunave.

Qeveria e Kosovës të premten mori masa të reja kundër përhapjes së koronavirusit.

Lidhur me këto masa, ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj nesër do të zhvillojë një takim virtual me kryetarët e komunave.

Zemaj do t’i njoftoj ata rreth këtyre masave, si dhe do të kërkojë ndihmë nga ta për zbatimin e këtyre masave.

SHPËRNDAJE