Mashkulli ideal i Morena Tarakut pas ndarjes nga miliarderi iranian, këngëtarja befason me përgjigje

Këngëtarja Morena Taraku kohët e fundit është përfolur në media për lidhjen dhe ndarjen e befasishme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Në momentin që ajo e bëri publike lidhjen e saj dhe na tregoi, se ishte më e dashuruar se kurrë, krejt papritur ajo u nda nga i dashuri i saj.

Statuset e shumta ironike dhe thumbimet e drejtpërdrejta ndaj njëri-tjetrit na treguan, se lidhjes së tyre i kishte ardhur fundi. Madje debati i tyre publik degradoi aq shumë, saqë Morena e quajti homoseksual miliarderin iranian.

Tashmë, që lidhja e tyre ka marrë fund, Morena na ka treguar, se nuk po e përjeton aspak keq ndarjen. Mirëpo e pyetur nga një fans i saj, se si duhet të jetë mashkulli perfekt për të Morena na ka surprizuar me përgjigjen e saj.

“Si duhet të jetë djali perfekt për ty?”, e pyet ndjekësi i saj.

“Nuk ekziston!!!”, është përgjigjur Morena.

Image

SHPËRNDAJE