Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj

Jemi në muajin ku në gjithë Kosovën, gjimnazistët bëjnë festën e tyre për përfundimin e Shkollës së Mesme, shkruan ORAvip.

Shumica prej vajzave maturante nga shkollat e mesme të Kosovës, kanë përzgjedhur me kujdes veshjet.

Kështu bëjnë të gjithë që të duken sa me bukur.

Edhe pa dyshim kështu ka ber edhe njëra ndër maturantet më me stil, duke filluar nga grimi, frizura, dhe fustani edhe kombinimi i tyre perfekt. /ORAvip/

SHPËRNDAJE