Maturantja nga Deçani që ngjan shumë me Luana Vjollcën, lë pa fjalë të gjithë

Matura është koha që shumë gjimnazistë e presin me pa durim.

Festimi i maturës merr shumë energji tek te rinjt, e sidomos tek vajzat e reja që kanë një vëmendje të veçantë për pamjen e tyre në këtë natë.

Shpesh të rejat dinë të befasojnë me idetë e tyre kreative për t’u dukur më ndryshe me pamjen që zgjedhin ta kenë në këtë mbrëmje festive.

Është maturantja nga Deçani që çuditërisht ka një ngjashmëri me moderatoren Luana Vjollca, femër kjo që së fundi po inspiron shumë të reja të kenë një pamje dhe stil si të asaj

E reja nga Deçani duket që është me fat për një ngjashmëri të tillë, për të cilën edhe në shoqërinë e saj karakterizohet me këtë apo të paktën e dëshiron shumë këtë gjë.

Ja fotografitë që tregojnë për këtë ngjashmëri mes maturantes dhe moderators./ORAinfo/

SHPËRNDAJE