Mbahuni vajza! Vëllai i Era Istrefit është bërë një super mashkull

Nora dhe Era janë fytyrat e njohura të familjes Istrefi, por dy motrat kanë edhe një vëlla e motër tjetër.

Era Istrefi ka publikuar një fotografi me vëllain e saj të vogël e që thotë se e ka kaluar me gjatësi

Ai është rritur tanimë në mesin e dy motrave të famshme dhe është bërë një mashkull mjaft i pashëm.

……………………………………………………………………………………………………………..
E kritikuan pse vesh tanga, por balerina shqiptare përgjigjet me këtë video që do t’iu çmend

……………………………………………………………………………………………………………..

Ja postimi i Erës me vëllain e saj më të vogël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE