Mbesa e ish presidentit tonë kërkon burrë shqiptar, bën deklaratë befasuese (Video)

Në emisionin “Top Show”, e njohura si mbesa e ish Presidentit Bujar Nishani, modelja sexy Beniada Nishani ka folur për raportin e saj me meshkujt.

Ajo ka realizuar pa fund sete fotografike ku shfaqet ekstremisht e zhveshur. Beniada ndërkohë kërkon një burrë shqiptar. Pas ftesës së parë në emision asaj i kanë shkuar shumë propozime , por ende nuk ka gjetur të duhurin.

Ajo tha se e kishte shumë të vështirë që të gjente një partner edhe pse kishte provuar disa herë.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Por në një moment, ajo u ngacmua nga aktori Rezart Veleshnja i cili ishte po ashtu ishte i ftuar në emision, kur e pyeti se si i preferonte meshkujt tradicional apo modern, se shqiptarët janë në shumicë tradicional që duan të bëjnë shumë fëmijë.

SHPËRNDAJE