Mbidoza e drogës, këngëtarja e njohur bëhet për spital

Ylli i muzikës pop, Demi Lavato është dërguar në spital për shkak të përdorimit të drogës, të llojit heroinë.

Ajo u dërguar në spital pa ndjenja dhe u trajtuar me ilaçe anti-drogë, por sipas mediave amerikane gjendja e saj nuk është e qëndrueshme.

Ndryshe, Lavato shpesh ka pasur kriza depresioni e për më tepër është konsumuese e substancave narkotike.

SHPËRNDAJE