Mbrëmë festuan së bashku, Egzona bën veprimin e papritur për vjehrrën e vjehrrin

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Mbrëmë festuan e gjithë familja së bashku, me rastin e Vitit të Ri.

E një nga fotot e publikuara nga Egzona, ishte një foto e vjehrrit dhe vjehrrës së saj.

SHPËRNDAJE