Mbretëresha e “fitness”-it tregon trupin (Foto)

Jen Selter “ngacmoi” fansat e saj me dy foto ku pozonte me veshje palestre shumë seksi.

Modelja e fiksuar pas “fitness”-it ka 12,7 milionë ndjekës në Instagram dhe me foto të tilla me siguri që “ushtria” e fansave do të njohë vetëm rritje.

SHPËRNDAJE