Me bikini në oborr, Zaimina Vasjari “çmend” fqinjtë (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari vazhdon të publikojë foto të “nxehta” nga shtëpia e saj luksoze. Bukuroshja, e cila numëron 577 mijë ndjekës në Instagram, nuk ngurron të ndajë imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi provokuese me bikini ku ka vënë në pah linjat trupore. Nëna e një vajze jo më kot konsiderohet njëra nga femrat më të pëlqyera e më joshëse shqiptare.

Ndërkohë, imazhi me bikini ngjyrë të gjelbër u pëlqyen shumë miqtë e fansat e saj.