Me bluzën e shkurtër, Era Istrefi ekspozon tërësisht gjoksin

Era Istrefi është një nga emrat më të komentuar të momentit, e krejt kjo pasi ajo është bërë pjesë e himnit të Botërorit 2018, ‘Live It Up’

Madje, po atë ditë të lansimit të versionit audio të “Live It Up”, ajo lansoi dhe këngën e re “Prisoner”, por që është duke përgatitur xhirimet e tij.

Së fundmi, Era ka udhëtuar drejt Berlinit nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

E veshur me pantallona të shkurtër dhe xhaketë të zezë të zbërthyer, e me një bluzë të shkurtër fare e cila ia ka nxjerrë gjysmën e gjoksit, ajo ka ndezur rrjetin duke bërë që komentuesit të shpërthejnë në komente.

Ndryshe, Era Istrefi këto ditë është komentuar shumë për lidhjen e saj me muzikantin e njohur Diplo, i cili është aktiv thuajse në çdo postim të saj, mirëpo ende asgjë zyrtare nga ana e tyre./GazetaBlic

SHPËRNDAJE