Më e bukur dhe më me stil se asnjëherë më parë, Arbenita ‘çmend’ me pamjen e fundit

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur.

SHPËRNDAJE