Me flokë të gjata dhe kaqurrele, ja si dukej Albin Kurti kur ishte i ri

Albin Kurti është një prej politikanëve më të popullarizuar në vend. Aktivitet e tij ai i filloi qysh kur ishte student. Por atëbotë, konkretisht në vitet e 90-ta dallonte shumë në pamje.

Tani jemi mësuar ta shohim me flokë të shkurta, të veshur në kostum, mirëpo nuk ishte i tillë në stil para më shumë se 20 vjetve, shkruan rtv21.tv

Pamja e tij edhe më shumë tërhiqte vëmendje falë flokëve të gjata e kaçurrele. Ndërsa edhe stili i veshjes ishte më ndryshe, pra në gardërobën e tij të përditshme nuk bënte pjesë krevata.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Nër internet qarkullojnë fotografi të ndryshme nga aktivitetet e tij si student i Universitetit të Prishtinës.

SHPËRNDAJE