Me fustanin rrjet dhe pa të brendshme modelja shqiptare e tregon ‘zogun’ komplet

Është njëra prej modelve me të kërkuara në trevat shqiptare, Marigona Krasniqi.

Modelja shtatgjatë, njihet për format e saj perfektë të trupit.

Krasniqi shumë herë e kemi parë nëpër sfilada të ndryshme duke reklamuar fustane e veshje.

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku shihet Marigona e veshur me një fustan të disenjatorës kosovare Albina Dyla.

Është fustani i bardhë dhe i tejdukshëm, ai i cili ia tregoj pa dashje ‘zogun’ Marigonës, ku e kishte veshur pa të brendshme.