Me kë dhe ku festoi ditëlindjen Leonora Jakupi, publikohen fotografitë!

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi për festën e saj të ditëlindjes ka qenë në Stamboll.

Nga atje këngëtarja ka publikuar fotografi ku shihet e veshur me shumë stil, shkruan “Zëri.Info”.

Se më kë ishte atje Leonora nuk dihet!

SHPËRNDAJE