Me këmbë të hapura dhe me gjoksin jashtë, Tayna tërheq vëmendjen e Getinjos

Reperja e njohur, Tayna, tash e sa ditë vazhdon të sjell imazhe të shumta për fansat e saj.

Së fundmi, ajo tregoi se është në fund të një seti fotografi ku vë në fokus gjoksin dhe këmbët e saj.

Mirëpo, komenti i reperit, Getinjo, tërheqi gjithë vëmendjen duke e quajtur “Helm” dhe në shoqërimin e një ’emoji’ të lules.

Përndryshe, Tayna dhe Getinjo kanë raporte shumë të mira shoqërore dhe këtë e bëjnë të ditur pothuajse në çdo intervistë.